Soki świeżo wyciskane z dodatkami (energetycznymi)

Opublikowano przez Redaktor

Świeżo wyciskane soki są prawdziwą bombą witaminową, dlatego warto po nie sięgać jak najczęściej. Oczywiście własnoręczne wyciskanie warzyw i owoców jest bardzo czasochłonne, więc najlepiej skusić się na zakup profesjonalnego urządzenia o automatycznym działaniu. Godne uwagi są wyciskarki Novis gwarantujące zachowanie maksymalnej ilości wartości odżywczych. W razie potrzeby, przygotowywane soki można wzmocnić dodatkowymi składnikami o właściwościach energetycznych.

Nowoczesna wyciskarka Novis – główne zalety

Wśród urządzeń aktualnie dostępnych na rynku to właśnie wyciskarki Novis są szczególnie polecane osobom, dla których ważna jest zdrowa dieta. Z ich pomocą można szybko wycisnąć sok z różnych gatunków warzyw i owoców – w zależności od indywidualnych preferencji. Wyciskarka Novis gwarantuje błyskawiczną pracę i umożliwia uzyskanie dowolnej konsystencji. Śmiało można ją wykorzystywać nawet do warzyw liściastych czy owoców jagodowych. Niewątpliwym atutem jest także wyjątkowo cicha praca i prosta obsługa. Dzięki urządzeniu z łatwością można przygotować świeże soki z zachowaniem wartości odżywczych wszystkich składników.

Świeże soki z jagodami goji

Wyciskarki Novis sprawdzą się również w przypadku suszonych owoców. Jeśli przygotowujemy świeży sok o energetycznych właściwościach, warto urozmaicić jego smak jagodami goji. Są one zalecane między innymi osobom walczącym z dodatkowymi kilogramami, ponieważ świetnie wspomagają procesy trawienne. Jagody goji to również znakomite źródło antyoksydantów. Dzięki nim można wzmocnić cały organizm i poprawić jego wydolność. Warto nadmienić, że wielu specjalistów zwraca także uwagę na ich skuteczność w hamowaniu rozwoju nowotworów.

Świeżo wyciskane soki z dodatkiem otrębów

Nowoczesne wyciskarki Novis są urządzeniami wielofunkcyjnymi, dlatego z z ich pomocą można przygotować soki wzbogacone najróżniejszymi dodatkami. Do owocowych lub warzywnych mieszanek warto dołączyć otręby, które są źródłem łatwo przyswajalnego białka, węglowodanów i błonnika. Dzięki nim można skutecznie poprawić wytrzymałość organizmu i przygotować go do bardziej intensywnych treningów. Nic dziwnego, że świeżo wyciskane soki owocowe z otrębami cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród sportowców. Niewątpliwym atutem tego składnika jest także skuteczność w regulowaniu ciśnienia krwi.

Młody jęczmień – dodatek do soków

Do soków i koktajli energetycznych warto dodawać młody jęczmień, który wspomaga nie tylko ciało, ale i umysł. Dzięki temu składnikowi można skutecznie poprawić koncentrację, co w efekcie wpłynie na lepsze wyniki w sporcie. Świeżo wyciskane soki z młodym jęczmieniem to świetna propozycja dla osób, które chcą zapewnić sobie powolne uwalnianie energii.

Nasiona chia na odchudzanie

Osoby, które chcą wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej koniecznie powinny dodawać do przygotowywanych napojów nasiona chia. Dzięki nim można zadbać o poczucie sytości i wzmocnić cały organizm poprzez dostarczenie mu łatwo przyswajalnych wartości odżywczych. Warto podkreślić, że nasiona chia są przede wszystkim źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, dlatego mają zbawienny wpływ także na poprawę koncentracji.

Niezawodne wyciskarki Novis pomogą błyskawicznie przygotować zdrowy i smaczny sok z dodatkiem energetycznych składników. Warto samemu przekonać się, jak łatwo można wzmocnić swój organizm dzięki świeżo wyciskanym sokom.

Źródło: NOVIS – Wyciskarka do soku, https://www.galeriaherbat.pl/category/wyciskarki-do-sokow?horizontal