Novis Vita Juicer

Opublikowano przez admin
Novis Vita juicer

Pierwsza na świecie wielofunkcyjna wyciskarka

Novis Vita Juicer to nowy typ urządzenia kuchennego od Novissa łączące w sobie cztery funkcje: wyciskarkę, prasę, blender i Vitatec® (= połączenie wirówki i wyciskarki do cytrusów).

Novis Vita Juicer to najwyższej klasy produkt opracowany w Szwajcarii dla osób ceniących zdrowy i naturalny styl życia. Najwyższa jakość produkcji, innowacyjna technologia, wzornictwo i optymalne wykorzystanie użytych materiałów czyni z Novis Vita Juicer światowego lidera w dziedzinie urządzeń kuchennych.

Wielofunkcyjna wyciskarka, która dostępna jest w ośmiu kolorów charakteryzuje się między innymi następującymi zaletami.

Wielofunkcyjność

Wirówka, wyciskarka do cytrusów, mikser/funkcja smoothie, Vitatec®

Vitatec®

Dzięki innowacyjnemu połączeniu prasy do cytrusowych i wirówki, znacznie więcej składników odżywczych pozostaje w soku, który posiada cudownie kremową konsystencję (chronione patentem)

Citromax®

Dzięki nowemu kształtowi stożka wyciskarki do cytrusów miąższ owoców jest maksymalnie wykorzystany – żadne włókno ani kropla zdrowego soku nie jest marnowane. (chronione patentem)

Drophold®

Łatwy w montażu i w obsłudze (lejek, dzióbek) zapobiega kapaniu soku. (chronione patentem)

Łatwość czyszczenia

Wszystkie części mające kontakt z sokiem i owocami mogą być łatwo zdemontowane i umyte w zmywarce. W szczególności, wirówka może być demontowane na dwie części i dlatego jest łatwe do czyszczenia – absolutny światowy lider.

Najszerszy (wlot, rynna, lej zasypowy, otwór wsadowy)

Dzięki specjalnemu kształtowi wlotu owoce i warzywa mogą być bardzo prosto ładowane, wrzucane, wkładane. Oznacza to, że w przeciwieństwie do konwencjonalnych wyciskarek nie trzeba ich wciskać do urządzenia. Dzięki jego kształtowi owoce i warzywa są dosłownie wciągane do urządzenia.

Autospeed – autoregulacja prędkości

Novis Vita Juicer ma tylko jeden przełącznik (ON/OFF), a zatem jest dziecinnie proste w użytkowaniu. To inteligentne urządzenie reguluje własną prędkość i reaguje automatycznie na różną konsystencję pulpy (twardość i konsystencję owoców i warzyw), bez konieczności ręcznej regulacji.

Eco-friendly

Metalowy odlew korpusu jest łatwy do ponownego przetworzenia. Na pro ekologiczność wyrobu wpływa również rodzaj opakowania i optymalizacja logistyki. Opakowanie do Novis Vita Jucer zostało zaprojektowane w ten sposób aby zużywać minimalnej ilości materiałów i jednocześnie maksymalnie wykorzystać powierzchnię palety transportowej.

Vita Club

Kupując Novis Vita Juicer można stać się członkiem Vita Club. Daje to wyłączny dostęp do naszej aplikacji Mocktail oraz do ofert specjalnych dostępnych tylko dla członków klubu.

Aplikacja Mocktail

W naszej aplikacji Mocktail można znaleźć przepisy na klasyczne koktajle bezalkoholowe na każdą okazję.